Listopad 2017

jsem vzhůru

10. listopadu 2017 v 0:39
jsem vzhůru o půlnoci. jsem vzhůru po půlnoci, protože baristka ve starbucks mi řekla, že v green tea matcha latte není žádný kofein. což je dost možné, ale trochu jsem zapomněla, že existuje i tein. takže jsem vzhůru. vzhůru o půlnoci.

tenhle rok mám maturovat. zatím to vypadá asi tak, že každý den alespoň jednou zafňukám "já nechci maturovat" a praštím hlavou o nejbližší povrch. pokud se tak děje ve škole, následuje echolalie spolužáků, pokud doma, tak se mi akorát vysměje matka. takovej je život.
mám zatím jedna a půl maturitní otázky zpracovaný. jedna a půl. z bůhví kolika. a blíží se maturiťák, na kterej neumím choreografii na půlnoční překvapení. no prostě katastrofa.
oslavila jsem v pondělí své devatenáctiny. a co jsem k nim dostala? depresi a krámy.

(tímto se omlouvám všem lidem, co mi něco koupili a popřáli. nehodíte se mi do příspěvku ve kterém naříkám na svůj život, ale moc si vás cením)

takže mám depresi, jedna a půl maturitní otázky a nemůžu spát. a k tomu všemu samozřejmě musím zařizovat individuál, čočky, boty na ples, kadeřnici, naplánovat make up, překládat, řešit práci. a vánoce.

(mimochodem neumím tancovat. takže maturák bude prdel.)

((myslím to vážně. do tanečních jsem nechodila a nikdy chodit nehodlám.))